Smartfony Xiaomi redmi note 8 pro to jeden z najpopularniejszych modeli

Produkowane przez chińskiego producenta elektroniki smartfony Xiaomi zyskały popularność dzięki wytrzymałej konstrukcji i niezawodnym podzespołom wewnętrznym. Mimo pewnych wad, smartfony Xiaomi są dobrym wyborem ze względu na wiele zalet.

Smartfony Xiaomi mają dobrą jakość wykonania

Posiadają solidną obudowę, która jest odporna na uszkodzenia i korozję. Obudowa wykonana jest z obrabianego maszynowo aluminium i szkła, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Posiada również ekran Gorilla Glass, który chroni przed przypadkowymi upadkami i uderzeniami. Urządzenie posiada czytnik linii papilarnych na przycisku domowym, więc nie ma potrzeby wpisywania hasła przy każdym odblokowaniu urządzenia. Na plecach smartfona Xiaomi redmi note 8 pro sklep znajdują się również trzy aparaty: ultraszerokokątny obiektyw, teleobiektyw oraz czujnik głębi do trybu portretowego. Dzięki temu można robić szerokokątne zdjęcia i przybliżać je w celu uzyskania kreatywnych efektów.

Smartfony xiaomi są szybkie i wydajne

Posiada ośmiordzeniowy procesor z czterema rdzeniami procesora pracującymi z częstotliwością 2,2 GHz i czterema rdzeniami procesora pracującymi z częstotliwością 1,8 GHz. Posiada również procesor graficzny Mali-G71 do renderowania grafiki w wysokiej jakości, a 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej ułatwiają wielozadaniowość. Posiada również baterię o pojemności 3400 mAh, więc nie będziesz musiał się martwić, że zabraknie mu energii w środku dnia. Przy umiarkowanym użytkowaniu można go używać średnio przez dwa dni.

Z kolei smartfony Xiaomi mają dobre aparaty

Model ten posiada 8-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat przedni, więc zdjęcia nie są wysokiej jakości. Jakość aparatu w tym telefonie też nie jest najwyższych lotów. Zdjęcia wykonane tym aparatem wychodzą ziarniste, z niskim kontrastem i odwzorowaniem kolorów. Ma czytnik linii papilarnych na przycisku home, ale wprowadzanie hasła też może być trudne. Smartfony Xiaomi są też wykonane z twardych materiałów, które trudno naprawić, przez co naprawy są drogie. Wykonane są z obrabianego aluminium i szkła, co sprawia, że są bardzo trwałe, ale też droższe w naprawie. Ma czytnik linii papilarnych na przycisku home, ale nie ma miejsca na zmieszczenie całego odcisku palca, więc wprowadzanie hasła może być trudne. Nawet jeśli są wykonane z wytrzymałych materiałów, uszkodzenia w wyniku upadków są nieuniknione.