Nowy Smartfon Xiaomi Redmi 8: Przegląd Funkcji i Specyfikacji

Nowy Smartfon Xiaomi Redmi 8: Przegląd Funkcji i Specyfikacji

Xiaomi Redmi 8 – Najważniejsze Informacje

Xiaomi Redmi 8 jest kolejnym udanym produktem chińskiego producenta. Smartfon wyposażony jest w 6,22-calowy wyświetlacz z wycięciem w kształcie pudełeczka. Xiaomi Redmi 8 został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 439 o taktowaniu do 2GHz, który jest wspierany przez 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Na tylnej stronie znajduje się podwójny aparat wyposażony w aparat główny 12MP i aparat szerokokątny 2MP. Natomiast na przedniej stronie jest aparat 8MP. Smartfon ma akumulator o pojemności 5000 mAh z możliwością ładowania przewodowego. Xiaomi Redmi 8 posiada system operacyjny Android Pie 9 z nakładką MIUI 10.

Wyświetlacz

Xiaomi Redmi 8 wyposażony jest w 6,22-calowy wyświetlacz HD + o rozdzielczości 1520 x 720 pikseli. Wyświetlacz ma wycięcie w kształcie pudełeczka w górnej części. Kąty widzenia są dobrze widoczne, jak również szeroki zakres kolorów jest dobrze wyświetlany. Jest to dobry wyświetlacz w swojej klasie cenowej.

Czujniki i Inne Funkcje

Xiaomi Redmi 8 posiada w pełni funkcjonalny zestaw czujników. Są to czujnik geomagnetyczny, czujnik światła, czujnik odległości, akcelerometr i czujnik przyłożenia. Smartfon ma również możliwość odblokowania za pomocą skanera linii papilarnych i odblokowania twarzy.

Procesor i Pamięć

Smartfon jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 439 o taktowaniu do 2 GHz. Procesor jest wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć wewnętrzna jest rozszerzalna za pomocą kart SD do 256 GB.

Aparaty

Na tylnej stronie Xiaomi Redmi 8 znajduje się podwójny aparat wyposażony w aparat główny 12MP i aparat szerokokątny 2MP. Aparat główny oferuje dobrej jakości zdjęcia, a aparat szerokokątny umożliwia szerokokątne zdjęcia. Xiaomi Redmi 8 ma również aparat 8MP na przodzie do selfie.

Akumulator

Smartfon posiada akumulator o pojemności 5000 mAh z technologią ładowania przewodowego. Jest to duży akumulator, który jest w stanie wytrzymać bardzo długi czas działania. Pozwala to użytkownikowi korzystać z urządzenia bez obawy o wyczerpanie baterii.

Łączność

Xiaomi Redmi 8 wyposażony jest w wiele różnych opcji łączności. Smartfon posiada Bluetooth 5.0, Wi-Fi 2.4GHz, port USB-C, GPS, A-GPS, GLONASS i dual SIM.

Cena i Dostępność

Xiaomi Redmi 8 można kupić za ok. 1800 zł. Smartfon jest dostępny w wielu sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych.

Specyfikacja Xiaomi Redmi 8

Specyfikacja Xiaomi Redmi 8 obejmuje:

– Wyświetlacz: 6,22-calowy IPS LCD HD +, 1520 x 720 pikseli

– Procesor: Qualcomm Snapdragon 439, 2GHz

– RAM: 4GB

– Pamięć wewnętrzna: 64GB, rozszerzalna za pomocą kart SD do 256GB

– Aparaty: 12MP + 2MP na tylnym panelu, 8MP na przednim panelu

– Akumulator: 5000 mAh z technologią ładowania przewodowego

– System operacyjny: Android Pie 9 z nakładką MIUI 10

– Łączność: Bluetooth 5.0, Wi-Fi 2.4GHz, port USB-C, GPS, A-GPS, GLONASS, dual SIM

– Cena: ok. 1800 zł.

Podsumowanie

Xiaomi Redmi 8 jest dobrym, przystępnym cenowo smartfonem. Posiada wszystko, czego można oczekiwać od urządzenia tej klasy. Najważniejszymi cechami są: duży wyświetlacz HD+, procesor Qualcomm Snapdragon 439 z 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, podwójny aparat tylny, aparat 8MP na przodzie oraz akumulator 5000 mAh z technologią ładowania przewodowego. Xiaomi Redmi 8 oferuje wszystkie podstawowe funkcje, czujniki i łączności. Smartfon można kupić za ok. 1800 zł. i jest dostępny w wielu sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych.Jeśli szukasz najlepszego stosunku ceny do jakości smartfonu, sprawdź Xiaomi Redmi 8 – dowiedz się więcej klikając w link : https://fostertechnologies.pl/pl/c/Redmi-8/433.